


#SME, #AGRO, #HEALTHCARE, #INTERNATIONAL_TRADE, #IT_POLICY
Дмитро — експерт із 7+ роками досвіду роботи у сфері розробки державних політик, стратегій та ринкових досліджень. Він є виконавчим директором EasyBusiness, а також асоційованим партнером консалтингової компанії CIVITTA Україна, де він займається реалізацією проектів у сфері публічної політики, а також проектів для клієнтів приватного сектору у сферах IT, сільського господарства, харчової промисловості та інфраструктури.
З квітня 2020 року Дмитро є радником Прем’єр-міністра України на громадських засадах, де надає консультації з питань розвитку економіки. Крім того, Дмитро є менеджером Групи економічного розвитку Реанімаційного пакету реформ – найбільшої коаліції організацій громадянського суспільства в Україні.
Дмитро Ливч займається операційним менеджментом Центру економічного відновлення – незалежного аналітичного центру, спрямованого на консолідацію зусиль провідних українських аналітичних центрів, бізнесу та громадських організацій для надання допомоги уряду у подоланні пандемії COVID -19, економічної кризи та для розробки і подальшої імплементації Національної економічної стратегії 2030 (всеохопного документу, що містить чітке бачення, місію, цілі, принципи та ініціативи сприяння економічному розвитку України).
Дмитро є членом правління української eHealth компанії Medics IT, яка спрощує комунікацію між пацієнтами та лікарями. Також, Дмитро є відомим експертом в сфері розробки публічної політики, він є співавтором понад 30 аналітичних звітів, 50 опублікованих статей та понад 100 національних теле- та радіовиступів, що зосереджуються на реформі ринку землі, покращенні бізнес-клімату та інвестиційної привабливості, дерегуляції та приватизації.
#SME, #AGRO, #FINANCE, #SOCIAL_POLICY, #HEALTHCARE, #ENERGY, #INDUSTRY, #CREATIVE_INDUSTRIES, #IT_POLICY, #EDUCATIONAL_POLICY
Кирило є експертом в області державної політики, стратегії й розвитку малого та середнього бізнесу з більш ніж 10-річним досвідом роботи. З 2018 року Кирило – заступник голови правління в EasyBusiness. Кирило Криволап має досвід роботи з центральними й місцевими органами влади, МСБ і корпоративним бізнесом.
З 2020 року, Кирил став радником прем’єр-міністра України та виконавчим директором Центру Економічного Відновлення. На цій посаді він керує діяльністю Центру та координує розробку окремих урядових стратегічних документів, в тому числі Програму стимулювання економіки, Аудит економіки України, Вектори економічного розвитку, Національну економічну стратегію 2030 (НЕС 2030), що були затверджені та презентовані урядом.
Крім того, Кирило є асоційованим партнером CIVITTA Україна — консалтингової компанії в Центральній і Східній Європі, де він займається розробкою стратегій для інноваційних проектів в Україні, таких як стратегія розвитку UNIT.City і реконструкція ВДНГ.
Кирило має досвід роботи в Міністерстві екології та природних ресурсів України на посаді керівника департаменту інвестицій, а також в консалтингових компаніях – Астарта-Таніт, Велес Капітал, SLAV, ASTRON України. Він має ступінь МВА від Києво-Могилянської бізнес-школи.
#DIGITAL_TRANSFORMATION #PROCESS_REENGINEERING #SME, #AGRO, #FINANCE, #SOCIAL_POLICY, #HEALTHCARE, #CREATIVE_INDUSTRIES, #IT_POLICY, #EDUCATIONAL_POLICY, #INTERNATIONAL_TRADE
Антанас Шпечкаускас — експерт із підвищення ефективності бізнесу з 15+ річним досвідом роботи, який спеціалізується на цифровій трансформації, оптимізації бізнес-процесів та зеленій економіці.
Антанас обіймає посаду радника в EasyBusiness. Протягом своєї кар’єри він працював більше ніж над 200+ проектами з підвищення ефективності в різних сферах в Центральній Європі та Азії. Він координував низку проектів у сфері транспорту, цивільної безпеки, охорони здоровʼя, соціальних послуг, освіти та сільського господарства.
Він має великий досвід роботи з державними установами, міжнародними та приватними організаціями. Антанас має ступінь магістра економіки у Вільнюському університеті, а також є сертифікованим експертом в PRINCE2, EFQM та Lean Management.
#SME, #AGRO, #INTERNATIONAL_TRADE, #IT_POLICY
Катерина Шаповаленко має більше ніж п’ять років досвіду роботи у сфері державної політики та економічного аналізу. Зараз вона є менеджеркою проектів у аналітичному центрі EasyBusiness та компанії Civitta Україна, де безпосередньо бере участь у проведенні економічних досліджень, в тому числі комплексних досліджень регуляторних систем та оцінці впливу варіантів політик на суспільно-економічний розвиток.
Катерина має значну експертизу в питаннях ринку капіталу та сировини, проведення земельної реформи в Україні. Також вона брала участь у проекті Policy And Institutional Research в Гарвардському університеті.
Активно працювала над розробкою Національної економічної стратегії 2030 року, де керувала 5 напрямками: державне майно, інвестиційна привабливість, міжнародна економічна політика, цифрова економіка та ІКТ.
Катерина отримала ступінь бакалавра міжнародної економіки у Київському національному економічному університеті та закінчила програму MicroMasters Массачусетського технологічного інституту.
#SME, #CREATIVE_INDUSTRIES, #IT_POLICY, #AGRO
Артем Никонович — експерт у сфері державної політики, регуляторного середовища та комунікацій. Наразі Артем є керівником відділу імплементації в Центрі економічного відновлення, де він відповідає за координацію між Центром та державними органами, сприяє розробці, прийняттю та впровадженню ключових урядових стратегічних документів, в тому числі: Програми стимулювання економіки, Аудиту економіки України, Векторів економічного розвитку та Національної економічної стратегії 2030.
Раніше він працював керівником комунікаційного відділу в EasyBusiness. В EasyBusiness Артем розробив комунікаційну стратегію організації для побудови мережі медіа-партнерів як на національному, так і на регіональному рівнях. Також, він відповідав за комунікаційний напрямок в проектах щодо відкриття ринку землі та покращення позицій України в рейтингу Doing Business.
Крім того, Артем працював керівником комунікаційного відділу в Офісі проекту SPILNO при Міністерстві інфраструктури України. До роботи в комунікаціях Артем обіймав посаду завідувача матеріального відділу в аудиторській компанії.
Він отримав диплом спеціаліста з бухгалтерського обліку та аудиту в Одеському національному університеті імені Мечникова.
#EDUCATIONAL_POLICY #IT_POLICY #RULE_OF_LAW #INCLUSIVITY #HUMAN_DEVELOPMENT #CREATIVE_INDUSTRIES
Василь має понад десяти років досвіду у сфері державної політики та управління.
Його професійний шлях включає досвід співпраці з центральними та місцевими органами влади, середнім та великим бізнесом, українськими та міжнародними неурядовими організаціями, дипломатами та міжнародними організаціями. Василь є керівником команди з питань публічної політики в Центрі економічного відновлення.
Він координував участь різних стейкхолдерів у розробці урядових стратегічних документів, включаючи Національну економічну стратегію 2030, Аудит української економіки, Вектори економічного розвитку, Національну стратегію із створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року. Як член правління та заступник голови правління Асоціації “Професійний уряд”, Василь працював над реформою державного управління спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Національним агентством державної служби України, Київською школою економіки та Стенфордським університетом.
Будучи керівником відділу міжнародних відносин Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ, він очолював групу з підготовки 12 аналітичних брифів щодо реформ та підготовку “Принципів Торонто” — документа про ключові пріоритети реформ в Україні на 2019-2023 роки, яка отримала підтримку уряду України та уряду Канади на Конференції з питань реформ в Україні в Торонто. Василь є співзасновником та членом Спостережної ради соціального ресторану Urban Space 500, який має на меті сприяти сталому розвитку Києва та підтримувати соціальні проекти й ініціативи.
Василь має ступінь магістра політики Університету імені Фрідріха Шиллера (Йена, Німеччина) та магістра політичних наук Національного університету “Києво-Могилянська академія”.
#SME, #AGRO, #INTERNATIONAL_TRADE, #FINANCE
Вадим має понад чотирьох років досвіду в сфері державної політики та економічного аналізу. Він працює в якості старшого економічного аналітика в EasyBusiness і в якості старшого аналітика в CIVITTA Україна.
Вадим залучений до проектів, що пов’язані з державною політикою, економічними реформами, діяльністю міжнародних донорів, а також до дослідницьких проектів для приватних клієнтів. Крім того, наразі Вадим працює в команді Центру економічного відновлення в якості Керівника напрямку.
Вадим відповідає за координацію кількох стратегічних напрямків в рамках роботи в ЦЕВ: макроекономічної політики, сільського господарства і харчової промисловості, туризму, креативних індустрій та послуг. За час роботи в Центрі, він брав участь в розробці ряду державних стратегічних документів (в тому числі Програми стимулювання економіки, Аудиту економіки України, Векторів економічного розвитку та Національної економічної стратегії 2030).
Вадим має досвід тісної співпраці з представниками органів державної влади, громадських організацій та бізнесу. Вадим має ступінь бакалавра Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
#SME, #AGRO, #INTERNATIONAL_TRADE, #EDUCATIONAL_POLICY
Ярослав Жидик має понад чотирьох років досвіду в області державної політики та економічного аналізу. Зараз він працює на посаді старшого аналітика в EasyBusiness і CIVITTA Україна.
Також, Ярослав є керівником напрямку в Центрі економічного відновлення і консультантом з розвитку кейс-клубів в університетах України проекту ERA USAID. Ярослав займається дослідженнями ринку та проектами у сфері державної політики, щодо покращення бізнес-середовища, як з боку малих і середніх підприємств, так і великих компаній.
Він має значний досвід в підготовці комплексних програмних документів, в тому числі аналітичних звітів та документів з окремих питань публічної політики – аналітичних пропозицій, записок, тощо. В рамках розробки Національної економічної стратегії 2030 Ярослав керував командою аналітиків за 4 напрямками: регіональний розвиток, підприємництво, регуляторне середовище та репутація країни.
Ярослав має ступінь бакалавра з підприємництва та біржової діяльності від Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.
#SME, #AGRO, #INTERNATIONAL_TRADE, #EDUCATIONAL_POLICY
Іван має більше ніж п’ять років досвіду у сфері аналізу публічної політики та у сфері комунікацій.
Наразі він працює на посаді старшого аналітика в EasyBusiness, CIVITTA Україні та в Центрі економічного відновлення.
Іван має великий досвід роботи з малим і середнім бізнесом, організаціями, що надають послугу для малого та середнього бізнесу, муніципальними та державними надавачами соціальних та інфраструктурних послуг.
Іван працював над розробкою Національної економічної стратегії до 2030 року, фокусуючись на 3 сферах: верховенстві права, культурно-ціннісній трансформації та підвищенні якості життя. В рамках сфери розвитку якості життя, він в основному працював з питаннями розвитку освіти, культури та захисту навколишнього середовища. Розробка НЕС 2030 включала аналіз поточного стану, розробку ініціатив, спрямованих на сприяння розвитку галузей економіки, спілкування з експертами та представниками державних органів з метою підтвердження результатів аналізу.
Іван навчався на програмі Erasmus+ (з фокусом на дослідженнях культури) в університеті Віадріна (Франкфурт на Одері, Німеччина), й закінчив програму Відкритого університету реформ.
Іван має ступінь бакалавра історії з Національного університету «Києво-Могилянська академія». Зараз він навчається на магістерській програмі з публічної політики й управління в Київській школі економіки.
#INTERNATIONAL_RELATIONS #RULE_OF_LAW #CULTURAL_POLICY #SECURITY
Юлія – фахівець у сфері публічної політики з 5-річним досвідом роботи у юридичних та політичних справах. Юлія приєдналася до Центру економічного відновлення у серпні 2021 року як координатор проектів у сфері публічної політики.
Протягом останніх двох років Юлія обіймала посаду радника з політичних та правових питань народного депутата України, яка працює секретарем Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва та заступницею голови делегації України в Парламентській асамблеї НАТО. У цій якості Юлія надає консультації щодо питань міжнародної політики, аналізує проекти законів, готує проекти нормативно-правових документів, готує аналітичні матеріали у сфері формування публічної політики, координує міжнародні зв’язки офісу народного депутата, здійснює загальну координацію роботи інших співробітників.
Також Юлія отримала досвід юридичного консалтингу в юридичній фірмі Redcliffe Partners, де займалась здійсненням комплексних юридичних експертиз, проводила юридичні дослідження та аналізи, а також готувала меморандуми та юридичні висновки. До цього Юлія працювала з усіма трьома гілками влади, стажуючись у Кабінеті Міністрів України, Верховній Раді України та Вищій раді правосуддя. Вона також працювала стажером у парламенті Канади.
Юлія має ступінь бакалавра права в Одеській юридичній академії та магістра права в Києво-Могилянській академії.
#INTERNATIONAL_RELATIONS, #EUROPEAN_INTEGRATION, #PUBLIC_POLITICS, #INTERNATIONAL_TRADE
Іван — експерт із 10+ роками досвіду роботи у сфері євроінтеграції, розробки державних політик, стратегій та експортного консалтингу. У команді EasyBusiness він допомогає уреалізації проектів у сфері публічної політики, зокрема у розробці та імплементації Національної економічної стратегії 2030 та інших проектів, що пов’язані з реалізацією євроінтеграційних реформ в Україні.
З липня 2020 року Іван є радником Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, де працює над оновленням торговельно-економічних параметрів Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також її секторальних додатків. Крім того, Іван є кандидатом політичних наук та визнаним науковцем у сфері євроінтеграції та дослідження Європейської політики сусідства та ініціативи Східне партнерство. Зокрема він є автором більше ніж 20 наукових на аналітичних статей у цій сфері, які доступні за посиланням на його профайл у academia.edu.
Іван часто виступає з лекціями в університетах України та держав-членів ЄС щодо сучасного стану відносин між Україною та ЄС, а також активно співпрацює з європейськими партнерами над реалізацією спільних наукових проектів.
З 2011 року Іван також консультує підприємства Івано-Франківської області щодо виходу їхньої продукції на ринки держав-членів ЄС.
#AGRO, #FINANCE, #HEALTHCARE, #ENERGY, #INDUSTRY
Володимир — експерт з значним досвідом роботи в сфері розробки державної політики, маркетингових досліджень та економічного прогнозування. Він має значний досвід роботи з міжнародними організаціями, такими як ПРООН та USAID,аналітичними центрами, державними установами та стартапами.
В якості керівника напрямку в Центрі економічного відновлення, Володимир займався розробкою програми стимулювання економіки, зокрема в питанні заходів щодо розвитку сектор енергетики. Також, Володимир керував розробкою окремих напрямків Національної економічної стратегії 2030 (Енергетика, промисловість, видобувна промисловість, транспорт та інфраструктура)
Також Володимир досліджував основні інвестиційні можливості в секторі енергетики України й керував командою аналітиків в низці проектів в енергетичному секторі: впровадження RAB-регулювання для електроенергетичної інфраструктури, причини та вирішення боргової кризи на газовому ринку, тощо.
Володимир знаходиться в процесі отримання Ph.D. в області економіки в Національній академії наук України.
#SME, #FINANCE, #SOCIAL_POLICY, #CREATIVE_INDUSTRIES, #IT_POLICY
Іванна має більш ніж 10-річний досвід роботи у публічній політиці, включаючи досвід роботи в приватному і державному секторі консалтингу, державних реформах, законодавстві, сільському господарстві, правах жінок, аналізі політики, управлінні проектами та адвокації.
Має глибоке знання державотворчих процесів та великий досвід в менеджменті стейкхолдерів (представники уряду й місцевих органів влади, парламенту, міжнародних організацій, НУО) та досвід співпраці з міжнародними донорами.
Іванна приєдналась до CIVITTA у 2020 році в якості старшої аналітикині, зосередивши увагу на проектах державного сектору. Вона також є головою ради в aсоціації «Професійний уряд» – Professional government association (Українська мережа випускників провідних міжнародних університетів). До цього Іванна працювала у Всесвітньому економічному форумі, групі компаній Українські Аграрні Інвестиції, AVIR і юридичній фірмі «Правочин».
Іванна має ступінь бакалавра і магістра від Київського національного університету імені Тараса Шевченка та магістра філософії з Кембриджського університету.
#SME, #CREATIVE_INDUSTRIES, #IT_POLICY, #CULTURAL_POLICY
Олександр Kостриба має більше п’яти років досвіду роботи в сфері кількісного і якісного аналізу. Він обіймає посаду старшого аналітика в Центрі економічного відновлення, де працює над проектами у сферах цифрової економіки й ІКТ, розробкою яких він займався в рамках Національної економічної стратегії 2030.
Олександр має ступінь магістра в галузі політології Центрально-Європейського університету. Він має значний досвід в підготовці комплексних аналітичних документів, в тому числі звітів та аналітичних пропозицій з питань політики. Олександр має значний міжнародний досвід, хороші комунікативні навички, накопичені через досвід роботи в журналістиці.
#SME, #AGRO, #HEALTHCARE, #INTERNATIONAL_TRADE, #IT_POLICY
Андрій має понад чотири роки досвіду у сфері розробки державної політики та ринкових досліджень. Наразі Андрій займає посаду експерта в EasyBusiness та аналітика в Центрі економічного відновлення, де безпосередньо бере участь у проведенні економічних досліджень
У Центрі економічного відновлення Андрій працював над розробкою програми стимулювання економіки для подолання епідемічних наслідків від COVID-19. У Civitta та EasyBusiness він працював на проектах пов’язаних з адвокацією реформи земельного ринку в Україні, проведенні ринкових досліджень, та політико-економічному аналізі.
Під час своєї роботи в KPMG Україна та Medics IT, Андрій проводив оцінку ринку та досліджував фактори зростання в агробізнесі та ІТ-індустрії. Як волонтер, Андрій зі своєю командою реалізував 6 міських, 2 регіональних та 2 національних проекти й керував фінансовим відділом у київському відділі Національної скаутської організації Пласту України.
Також Андрій брав участь в освітній програмі «Відкритий університет реформ» від Реанімаційного пакету реформ.
#SME, #REGIONAL_DEVELOPMENT, #TERRITORIAL_MANAGEMENT
Віталій — досвідчений аналітик у сфері політики з більш ніж п’ятирічним досвідом регіонального розвитку, аналітики, стратегічного планування, бухгалтерського обліку, управління грантами та оперативного управління соціальними програмами та ініціативами.
Наразі він працює аналітиком у Центрі Економічного Відновлення, зосереджуючись на регіональному розвитку, розробці політичних втручань та політиці інклюзивності та доступності.
Віталій отримав ступінь магістра економічного аналізу у Київській школі економіки, м. Київ, Україна та Х’юстонського університету, Техас, США, а також ступінь бакалавра міжнародної економіки Національного університету «Львівська політехніка».