EasyBusiness | EasyBusiness представляє річний звіт 2018 року
17347
post-template-default,single,single-post,postid-17347,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

EasyBusiness представляє річний звіт 2018 року

EasyBusiness представляє річний звіт 2018 року

2018 рік був роком нових партнерств. Цього року EasyBusiness продовжила розбудову сильної партнерської мережі, що сприяла успішній реалізації проектів і розвитку компетенцій команди. У середині року ми створили стратегічний альянс з провідною балтійською консалтинговою компанією Civitta, що посилило наші інституційні можливості. Цей крок є надзвичайно важливим для подальшого розвитку як EasyBusiness, так і Civitta з метою тривалого впливу на нову постреволюційну Україну.

Впродовж 2018 року ми успішно реалізували 10 проектів у різних секторах економіки України. Ми навчали українські малі та середні підприємства, розраховували бюрократичний тягар, підтримували відкриття ринку землі, працювали з урядом задля поліпшення бізнес-клімату та багато іншого.

Крім того ми не зупиняємося і продовжуємо ставити нові амбітні цілі. Протягом наступних п’яти років EasyBusiness прагне стати №1 аналітичним центром з вільного ринку, що матиме на меті розкрити економічний потенціал України та принести додаткових 5 млрд. доларів США щорічних прямих іноземних інвестицій протягом 5 років.

Скориставшись цим моментом, ми дякуємо нашій команді, яка робить можливим виконання всіх наших сміливих ідей та ініціатив: Андрію ШпаковуКирилу КриволапуДмитру ЛивчуКатерині Шаповаленко, Андрію ДяківуМеланії ВолкодавЯрославу ЖидикуВадиму ФедчишинуМарині БойченкоІвану Хоменко.

Розвиток нашого аналітичного центру також підсилюється плідною співпрацею з міжнародними агенціями, урядом і різноманітними платформами громадянського суспільства. Ми дякуємо нашим партнерам: Посольство Нідерландів в УкраїніUSAID УкраїнаChemonicsCIVITTAKinstellarNorwegian-Ukrainian Chamber of Commerce Міжнародний фонд “Відродження”World Bank УкраїнаUkraine Investment Promotion OfficeProfessional Government Association of Ukraine, Реанімаційний Пакет РеформAtlas NetworkChemonics InternationalЦентр економічної стратегіїDeloitte УкраїнаFriedrich Naumann Foundation Ukraine and BelarusГромадська синергія.

Тільки вперед і до нових звершень!

No Comments

Post A Comment

Завантажуй безкоштовний Посібник для легкого проходження державної перевірки