EasyBusiness | EasyBusiness презентує аналітичний звіт “Інтеграція українського МСБ в ланцюги доданої вартості ЄС”
17258
post-template-default,single,single-post,postid-17258,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

EasyBusiness презентує аналітичний звіт “Інтеграція українського МСБ в ланцюги доданої вартості ЄС”

В Україні МСБ забезпечують більше 70% зайнятості та генерують понад 60% доданої вартості всередині країні. Але, незважаючи на це, рівень інтернаціоналізації МСБ є найгіршим серед показників OECD SME Policy Index.

Така ситуація може бути пояснена наявністю регуляторних або нерегуляторних бар’єрів, що обмежують експортну діяльність МСБ. Низька або відсутня залученість МСБ до ланцюгів доданої вартості ЄС відображається на прибутковості бізнесу, ефективності використання робочої сили та рівні реалізації потенціалу підприємств.

EasyBusiness презентує аналітичний звіт «Інтеграція українського МСБ в ланцюги доданої вартості ЄС» з яким можна ознайомитись нижче.

Аналітичний звіт розроблений в рамках проекту «Інтеграція українського МСБ в ланцюги доданої вартості ЄС», що здійснюється EasyBusiness за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» метою якого є є посилення інтернаціоналізації українського МСБ в рамках Угоди про асоціацію із ЄС.

No Comments

Post A Comment

Завантажуй безкоштовний Посібник для легкого проходження державної перевірки