EasyBusiness | Про нас
16654
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16654,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Про нас

Дізнайтесь більше про EasyBusiness

ПРО НАС

EasyBusiness is a Ukrainian economic policy think tank, established by deregulation advisors to the Economy Minister in 2014 shortly after the Revolution of Dignity aimed at advancing business freedom.

ВІЗІЯ

EasyBusiness працює задля створення української економіки, яка розкриває свій потенціал шляхом розвитку вільного ринку та конкуренції підприємств.

МІСІЯ

Місія EasyBusiness полягає в покращенні українського бізнес-клімату через високоякісні економічні дослідження та незалежні рекомендації з публічної політики базовані на принципах вільного ринку.

Принципи

ЛІБЕРАЛЬНА ЕКОНОМІКА

Ми переконані, що ключовими завданнями уряду є створення кращого середовища для бізнесу, посилення розвитку вільного ринку та збільшення рівня конкуренції.

ГЛОБАЛІЗОВАНІСТЬ

Наразі з поширенням глобалізаційного тренду, ми переконані, що кожен учасник ринку має бути забезпеченим доступом до всіх бізнес-процесів і переваг вільної торгівлі.

ЗАГАЛЬНЕ ЗРОСТАННЯ

Ми розуміємо, що всі наші ініціативи направлені на досягнення максимальних переваг для кожного економічного агента шляхом забезпечення потрібних можливостей які уможливлять реалізацію їхнього потенціалу.

ЦІННОСТІ

ЦІЛІСНІСТЬ

Ми тісно співпрацюємо з представниками уряду та бізнесу. Більш за все в нашій роботі ми цінуємо незалежність та чесність  

КОМАНДНА РОБОТА

Наша діяльність полягає в постійному процесі подолання бар’єрів на шляху до наших цілей. Ми цінуємо вклад кожного члена команди в розвиток організації.

ПРОЗОРІСТЬ

Прозорість має першочергове значення для нашої організації, тому ми забезпечуємо зворотній зв’язок як для зовнішніх так і для внутрішніх запитів. Ми розглядаємо різноманітність думок як одну з найбільших цінностей.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Ми завжди підтримуємо баланс для найкращого можливого результату: максимальний ефект навіть з мінімальними ресурсами та в стислі терміни. Ми докладаємо всіх зусиль для реалізації наших проектів.

САМОРОЗВИТОК

Ми ніколи не зупиняємось, ми постійно рухаємось вперед, відкриваючи цікаві сфери та відповідаючи на нові тренди. Нас надихає можливість змінити світ на краще завдяки нашим ідеям та професіоналізму.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми не визнаємо подвійні стандарти у роботі. Більше того, ми послідовно дотримуємось своїх рішень, несемо за них відповідальність і захищаємо свої дії в різних сферах.

НАША ІСТОРІЯ

1
Група радників з дерегуляції при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі

2
Розробка та імплементація національної стратегії дерегуляції

3
Заснування Громадської організації “Легкий Бізнес”

4
Розробка 30+ проектів законів щодо дерегуляції

5
Налагодження співпраці з новим урядом

6
Становлення повноцінного аналітичного центру

7
Участь менеджменту в тренінгах з лідерства в США та Європі

8
Розробка нової стратегії для організації

Завантажуй безкоштовний Посібник для легкого проходження державної перевірки