EasyBusiness | Перевірка може бути легкою: завантажуйте посібник для підприємців від EasyBusiness
17597
post-template-default,single,single-post,postid-17597,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Перевірка може бути легкою: завантажуйте посібник для підприємців від EasyBusiness

Перевірка може бути легкою: завантажуйте посібник для підприємців від EasyBusiness

Державні перевірки завжди були й, на жаль, залишаються відчутним болем для українського бізнесу. Підприємці чекають на візит інспектора з острахом, не розуміють, що буде відбуватися, коли представник контролюючого органу постукає в двері, та часто не мають можливості отримати фахову юридичну допомогу щодо проходження перевірок.

Повноцінно оптимізувати процес державного контролю без втручання влади неможливо, проте можна допомогти бізнесу вже зараз — пояснити поточне законодавство простими словами і, без остраху, навчити захищати свої права.

Саме тому аналітичний центр EasyBusiness за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» створив безкоштовний практичний посібник“Легкі перевірки: порадник для бізнесу” та серію відео, що дозволять підприємцям зрозуміти процес перевірок без ступеня магістра з юриспруденції.

Порадник – це покрокова інструкція про проходження перевірок. Завдяки пораднику, підприємці зможуть дізнатися, як поводити себе під час процедури та що робити після, як діяти, якщо наявні порушення з боку інспектора. Крім того, порадник допоможе розібратися з законодавством та надасть практичні поради юристів.

Порадник для бізнесу містить:

● Зрозуміле трактування законодавства
● Детальний алгоритм дій до, під час та після проходження перевірки
● Практичні поради юристів
● Зразки корисних документів та звернень до контролюючих органів

Залиште свій email для того, щоб безкоштовно завантажити посібник “Легкі перевірки: порадник для бізнесу” з інформацією про те, як повинен проходити процес перевірки, та як правильно оскаржити дії інспекторів, якщо щось йде не так.

 

 

 

 

Додатково, дивіться за посиланням серію пояснювальних відео про проходження перевірок з основними порадами експертів, що створювали посібник. Перевірка може бути легкою, головне – правильно до неї підготуватися та знати свої права.
Посібник розроблений за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

No Comments

Post A Comment

Завантажуй безкоштовний Посібник для легкого проходження державної перевірки