EasyBusiness | Партнери
16659
page-template-default,page,page-id-16659,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Партнери

Дізнайтесь про нашу мережу партнерів

ATLAS NETWORK

Atlas Network об’єднує партнерів, які поділяють бачення вільного, мирного та процвітаючого світу, де верховенство права, приватна власність та вільні ринки захищені державою з обмеженими повноваженнями. Місією Atlas Network є підвищення добробуту шляхом зміцнення міжнародної мережі незалежних організацій громадянського суспільства.

IRF

Місією Міжнародного Фонду «Відродження» є сприяння створенню в Україні відкритого, інклюзивного, плюралістичного суспільства, побудованого на демократичних цінностях. Фонд працює з провідними недержавними організаціями, аби залучити їх до спільної розробки державної політики та запобігти відверненню від демократичних реформ.

CEDEM

Центр демократії та верховенства права (CEDEM) – це аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні.

EMBASSY OF THE NETHERLANDS

Посольство Нідерландів в Україні – це офіційна дипломатична місія Королівства Нідерландів у Києві, що відповідальна за підтримку та розвиток українсько-нідерландських відносин. Посольство було відкрито у Києві у 1992 році.

RPR

Громадська ініціатива «Реанімаційний пакет реформ» – це найбільша в Україні коаліція провідних громадських організацій та експертів зі всієї країни, які об’єдналися заради просування та імплементації ключових реформ в Україні.

WNISEF

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу.

WORLD BANK

Світовий банк – це міжнародна фінансова установа, що надає позики країнам з метою фінансування капітальних проектів. Згідно зі Статутом, ціллю Світового Банку є скорочення бідності шляхом сприяння притоку в країни іноземних інвестицій, розвитку міжнародної торгівлі та підвищення обсягів капіталовкладень.

EBRD

Європейський банк реконструкції та розвитку був заснований у 1991 році з метою надання допомоги країнам від Центральної Європи до Центральної Азії для проведення ринкових реформ, розвитку підприємницької ініціативи та активного інтегрування економік цих країн у міжнародні господарські зв’язки.

MEDT

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України має на меті створити ефективну та стабільну економіку, яка швидко реагує на потреби міжнародного ринку та забезпечує населення робочими місцями. Для цього МЕРТ надає необхідні поради та практичні інструменти бізнесу, допомагаючи йому розвиватися та перетворюватись в основу економічного процвітання країни.

MINISTRY OF INFRASTRUCTURE

Міністерство інфраструктури України відповідальне за розробку та впровадження державної політики в сферах авіаційного, автомобільного, залізничного, морського і річкового, міського електричного транспорту та у сферах використання повітряного простору України, метрополітенів, дорожнього господарства, надання послуг поштового зв’язку, забезпечення безпеки руху, навігаційно-гідрографічного забезпечення судноплавства, торговельного мореплавства.

THE MINISTRY OF FINANCE

Міністерство фінансів України є головним органом виконавчої влади, що забезпечує реалізацію єдиної державної фінансової, бюджетної, податкової та митної політики, а також політики у сфері внутрішнього державного контролю, проведення лотерей, розробки та виготовлення голографічних захисних елементів тощо.

THE MINISTRY OF JUSTICE

Міністерство юстиції України є головним органом виконавчої влади України із забезпечення реалізації державної правової політики. Місія міністерства полягає в розробці і здійсненні політики, яка гарантує демократичний розвиток України з повагою до верховенства права, забезпеченням дотримання прав людини та основних свобод, рівного доступу до правосуддя та ефективної боротьби з корупцією.

MINAGRI

Міністерство аграрної політики та продовольства України є головним органом виконавчої влади України з питань формування та забезпечення реалізації державної аграрної політики, політики у сфері сільського господарства та з питань продовольчої безпеки держави, державної політики в галузях рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання та відтворення водних живих ресурсів, регулювання рибальства тощо.

THE NATIONAL BANK

Національний банк України – це центральний банк України, основною функцією якого є забезпечення стабільності грошової одиниці України. При виконанні своєї основної функції Національний банк має виходити із пріоритетності досягнення та підтримки цінової стабільності в державі.

SAEEESU

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

THE STATE FISHERIES AGENCY

Державне агентство рибного господарства України є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання та відтворення водних біоресурсів, регулювання рибальства, безпеки мореплавства суден флоту рибного господарства.

GIZ

GIZ є постачальником послуг міжнародного співробітництва з питань сталого розвитку та міжнародної освіти, метою якого є побудова світлого майбутнього в усьому світі. GIZ допомагає Україні з 1993 року на шляху її перетворення в демократичну державу з пануванням верховенства права.

DAI GLOBAL

DAI займається вирішенням фундаментальними проблемами соціального та економічного розвитку, спричиненими неефективними ринками, неефективним державним управлінням чи відсутністю стабільності. DAI працює з широким колом експертів, включаючи національні та місцеві органи влади, донорів, приватні корпорації та благодійні фонди.

CHEMONICS INTERNATIONAL

Компанія Chemonics International була заснована її першим президентом Терстоном Теелем у Вашингтоні в 1975 році. Як і тоді, місією організації є сприяння змінам, покликаним підвищити якість, продуктивність та незалежність життя людей по всьому світу.

DELOITTE

Deloitte – це міжнародна мережа компаній, країною базування якої є Велика Британія. Deloitte входить до «великої четвірки» аудиторських компаній і є найбільшою компанією в галузі професійних послуг за обсягом виручки та кількістю працівників.

THE GFK

GFK була заснована в 1934 році як Gesellschaft für Konsumforschung (Товариство споживчих досліджень). Компанія є найбільшим інститутом з ринкових досліджень в Німеччині, і четвертою за розмірами організацією у світі з питань досліджень ринків, після Nielsen Company, Kantar Group та IMS Health. Компанія була заснована асоціацією університетських викладачів, серед яких був Людвіг Ерхард, в майбутньому Міністрер економіки і канцлер Німеччини.

CES

Центр економічної стратегії (ЦЕС) – це незалежний центр досліджень державної політики, який було засновано в травні 2015 року. Завданням ЦЕС є підтримка реформ в Україні задля досягнення стійкого економічного зростання. ЦЕС робить внесок у розробку стратегії економічного зростання України, здійснює незалежний аналіз найбільш важливих аспектів державної політики, а також залучає громадську підтримку реформ.

INESS

INESS (Інститут економічних та соціальних досліджень) це словацька недержавна громадська організація, що фінансується за рахунок індивідуальних пожертвувань та доходів від власної діяльності. Як незалежний аналітичний центр, INESS займається моніторингом функціонування державного сектору, здійснює оцінку ефективності змін у законодавстві та коментує сучасні економічні та соціальні питання.

EVERLEGAL

EVERLEGAL – це незалежна українська юридична фірма із секторальним фокусом. Компанія надає повний спектр юридичних послуг у наступних сферах: Корпоративне право, Злиття та поглинання, Банківське та фінансове право, Міжнародний арбітраж, Антимонопольне та конкурентне право, Вирішення спорів та Комерційне право.

NUCC

Норвезько-українська торгівельна палата є неприбутковою недержавною організацією, що була заснована українськими та норвезькими компаніями і функціонує для того, щоб стимулювати комерційне співробітництво, зміцнювати стосунки та сприяти обміну інформацією та досвідом між країнами. Асоціація утримується від будь якої політичної чи ідеологічної діяльності і немає жодгого комерційного інтересу окрім забезпечення власних операційних витрат.

ACC

Американська промислова палата – це міжнародно орієнтована бізнес спільнота, одна із найактивніших та найефективніших в Україні. Палата представляє провідних керівників та експертів більше, ніж з 600 компаній членів. Це найбільші інвестори та міжнародні компанії, які працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету та допомагають українцям реалізувати власний потенціал. ACC прагне бути Партнером Вибору та позитивним чинником змін у бізнес середовищі в інтересах України.

EBA

Європейська бізнес-асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні як форум, в межах якого компанії могли обговорювати та шукати рішення проблем, що чинили вплив на бізнес в Україні. З того часу вона виросла до одного з найбільш впливових та найчисельніших об’єднаннь бізнесу в Україні. Асоціація працює для того, аби дати своїм компаніям можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

UCCI

Торгово-промислова палата України (ТПП України) – недержавна неприбуткова самоврядна організація, яка на добровільних засадах об`єднує юридичних осіб та громадян України, зареєстрованих як підприємці, а також їх об`єднання. ТПП це організація, що успішно поєднує в своїй діяльності традиції та інновації. ЇЇ мета – розвинений і конкурентоспроможний на світових ринках український бізнес.

Завантажуй безкоштовний Посібник для легкого проходження державної перевірки