EasyBusiness | Кар’єра
16668
page-template-default,page,page-id-16668,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Кар’єра

Розкривай нові можливості

Ми завжди відкриті для нових людей, які підтримують наші зусилля для будівництва кращого бізнес-клімату в Україні. Також ми пропонуємо різні програми стажування для молодих талантів для створення ними помітного впливу в економіці України.

Серед наших стажерів були видатні студенти з провідних університетів України та світу, таких як Harvard та Yale.

  • Ви можете стати частиною нашої команди в якості Economic Analyst Intern, покращуючи свободу ведення бізнесу. Більше деталей за посиланням.
  • Або Ви можете спробувати себе в ролі Communication Manager Intern, поширюючи інфомацію про наші програми та проекти. Більше деталей за посиланням.

Будь ласка, надсилайте ваше резюме на адресу careers@easybusiness.in.ua з назвою посади в темі листа і невеликим повідомленням з поясненням чому Ви хотіли б стати частиною нашої команди.

Коли я розпочала стажування в EasyBusiness у Києві в 2015 році, мене тепло зустріла молода і прогресивна команда в новому офісі. Я була залучена в цікаві проекти з найпершого дня, отримуючи продумані інструкції від членів команди. Мені було цікаво працювати з побудовою моделей для обрахування потенційного економічного ефекту від дерегуляції, та особливо натхненно було взяти участь у зустрічах з Міністром економічного розвитку та торгівлі.

 

 

 

 

Аманда РудінYale University

 

Моє стажування в EasyBusiness дозволило мені покращити мої аналітичні навички та допомогло зрозуміти процес формування державної політики в Україні шляхом її дослідження та порівняння розвитку різних країн. EasyBusiness допоміг мені поєднати мої дослідницькі інтереси в державному та приватному секторі.

 

 

 

 

 

 

Деніс КвонгHarvard University

 

Стажування в EasyBusiness стало першим кроком в моїй кар’єрі, що дозволив отримати цінний досвід роботи в команді з реалізації проектів в галузі публічної політики в Україні.
Протягом 3-місячного стажування я працював над розвитком дорожньої карти “Удосконалення національної системи Інтелектуальної власності” для державних органів. Для мене було дуже приємим працювати з професіоналами над цікавими проектами в EasyBusiness.

 

 

 

Олександр СоболєвКиївський національний університет ім. Тараса Шевченка.

 

Завантажуй безкоштовний Посібник для легкого проходження державної перевірки