EasyBusiness | Заява EasyBusiness щодо інформації на сайті “Коаліції за детінізацію економіки”
17581
post-template-default,single,single-post,postid-17581,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Заява EasyBusiness щодо інформації на сайті “Коаліції за детінізацію економіки”

Друзі та колеги,

Офіційно заявляємо, що аналітичний центр EasyBusiness, члени його Правління та експерти не мають ніякого відношення до, так званої, «Коаліції за детінізацію економіки» (https://bc-ua.org/) та кампаній, здійснених наведеною організацією. Крім того, Даніїл Пасько з 2018 не є частиною Правління EasyBusiness.

Наразі ми ведемо роботу зі з’ясування джерела невідповідної інформації та чекаємо на коректування інформації з боку Коаліції.

Інформація про всі наявні проєкти та промо-кампанії, що здійснює аналітичний центр EasyBusiness, а також стратегічні партнерства, опублікована у відкритому доступі на сайті easybusiness.in.ua , та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook

Місія EasyBusiness полягає в покращенні українського бізнес-клімату. Для цього ми проводимо високоякісні економічні дослідження, надаємо незалежні рекомендації з публічної політики, та просуваємо принципи вільного ринку.  Оскільки діяльність «Коаліції за детiнізацію економіки» суперечить цінностям нашої компанії, ми не підтримуємо акцій організації. 

Просимо критично ставитись до непідтвердженої інформації, яку публікує «Коаліція за детінізацію» через власні канали комунікації, та не розповсюджувати її.

З повагою,

Члени правління EasyBusiness та екс-Голова правління Даніїл Пасько

No Comments

Post A Comment

Завантажуй безкоштовний Посібник для легкого проходження державної перевірки