EasyBusiness розпочинає грантову програму у партнерстві з MATRA та Центром економічного відновлення

Продовжуємо підтримувати український бізнес. ГО EasyBusiness у партнерстві з програмою MATRA та Центром економічного відновлення розпочинає грантову програму EasyBusiness Grant. Вона спрямована на допомогу бізнесу під час повномасштабного російського вторгнення в Україну. 15 українських мікро, малих та середніх підприємств (МСБ) отримають гранти на суму до 366 тисяч гривень. Загальний бюджет конкурсу – понад 6 мільйонів грн.


✅ Щоб взяти участь у програмі вам потрібно:

  • бути офіційно зареєстрованим в Україні приватним бізнесом (юр. особи та ФОП), який відкрився до 1 січня 2023 року;
  • відповідати офіційному визначенню мікро-, малого або середнього підприємства (максимальна кількість працівників – 250 осіб, максимальний річний дохід – 50 мільйонів євро).

⏰ Прийом заявок триватиме до 6 червня 2023 року. Відбір підприємств пройде у два етапи:

  • до 16 червня буде сформований лонглист з щонайменше 30 кращих аплікантів;
  • з 19 червня по 7 липня фіналісти пройдуть серію онлайн-лекцій та семінарів про ведення бізнесу від топ-спеціалістів України; за результатами навчання та пітчингу журі обере 15 бізнесів-переможців програми, який оголосять до 23 липня.

💰 Витрати в рамках проєкту повинні бути здійснені до 31 серпня 2023 року. Отримані кошти можна використати на:

  • капітальні інвестиції: обладнання, необхідне для підвищення ефективності, збільшення обсягів виробництва чи адаптації продукції до вимог ринку;
  • послуги /інноваційні рішення /сертифікацію тощо, що сприятиме кращій ефективності бізнесу;
  • операційні витрати (частково), якщо такі витрати необхідні для забезпечення безперебійного функціонування підприємства та реалізації грантового проєкту.

👉 Форму заявки та деталі подачі завантажуйте за посиланням: https://bit.ly/easybusinessgrant-details


Програма Easy Business Grant діє в рамках проєкту “Розвиток ринку робочої сили в Україні шляхом покращення людського капіталу, просування дерегуляції та надання підтримки МСБ” та реалізується EasyBusiness. Партнер проєкту Центр економічного відновлення. Інформаційні партнери: Міністерство цифрової трансформації, Офіс з розвитку підприємництва та експорту та Дія.Бізнес.

Проєкт профінансовано в межах програми MATRA, створеної Міністерством закордонних справ Нідерландів.

All news