EasyBusiness | 7 канал про круглий стіл: “Україна в топ-3 за інтернаціоналізацією МСБ”
17272
post-template-default,single,single-post,postid-17272,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

7 канал про круглий стіл: “Україна в топ-3 за інтернаціоналізацією МСБ”

В рамках Круглий стіл: “Україна в топ-3 за інтернаціоналізацією МСБ” експерти, представники державних органів та громадські активісти обговорили проблеми пов’язані з регуляторними та нерегуляторними бар’єрами, що обмежують експортну діяльність малого та середнього бізнесу.

В Україні МСБ забезпечують більше 70% зайнятості та генерують понад 60% доданої вартості всередині країні. Але, незважаючи на це, рівень інтернаціоналізації МСБ є найгіршим в Європі.

«Нашою командою було змодельовано індекс інтернаціоналізації України. І якщо порівнювати з країнами ЄС, то Україна є останньою. Але пакет рекомендацій, які були запропоновані, зокрема регуляторно, вони дозволять Україні посісти третє місце вже у 2020 році», — заявив проектний менеджер EasyBusiness Dmytro Lyvch.

Більше про доступ до ресурсів для малого та середнього бізнесу та про те, якою є міжнародна практика подолання таких регуляторних та нерегуляторних бар’єрів дивіться в матеріалі від 7 канал.

 

No Comments

Post A Comment