EasyBusiness | Чи є життя після мораторію? – нова стаття EasyBusiness
17443
post-template-default,single,single-post,postid-17443,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Чи є життя після мораторію? – нова стаття EasyBusiness

Чи насправді такий страшний ринок землі для бізнесу, як його малюють: продовження серії статей EasyBusiness 👩‍🌾👨‍🌾

Що означає відкриття ринку землі для малих фермерів? Перш за все потрібно розуміти, що умови ведення агробізнесу суттєво зміняться і фермерам справді прийдеться конкурувати з великими гравцями за землю. Але чи це єдиний наслідок від реформи? Багато хто стверджує, що так, і скасування мораторію – це прямий шлях до занепаду фермерства.

Однак ніхто не говорить про те, що відкритий ринок і отримання землі у свою власність – це можливість думати бізнесу не в рамках договору оренди, а думати стратегічно. Відкриття ринку – це стабільність і можливість інвестувати в технології та переробні потужності.

В результаті, замість очікуваного занепаду фермерства, Україна отримає розвиток сільського господарства та поштовх для трансформації агросектору.

Чому саме такий напрямок розвиток агробізнесу можна очікувати після скасування мораторію, читайте детальніше в нашій статті.

No Comments

Post A Comment