EasyBusiness | Результати Індексу Бюрократії 2018 для України
17313
post-template-default,single,single-post,postid-17313,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Результати Індексу Бюрократії 2018 для України

1-го жовтня команда EasyBusiness презентувала результати вперше розрахованого для України Індексу Бюрократіїв рамкам Міжнародного дня бюрократії. Під час заходу представники державного сектору, бізнесу та експертного середовища обговорили результати індексу та означили шляхи зменшення регуляторного та бюрократичного тягаря для малих українських підприємств.

Індекс бюрократії – це простий і прозорий інструмент, що дозволяє кількісно виміряти негативний вплив бюрократії на діяльність підприємства протягом року шляхом обрахунку часу та коштів, необхідних для виконання бюрократичних процедур. Захід був організований командою EasyBusiness за підтримки Atlas Network, Friedrich Naumann Foundation, Institute of Economic and Social Studies, Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України та видання EconomistUA.

Більше про Індекс бюрократії та Міжнародний день бюрократії у відео нижче.

Дослідження EasyBusiness показало, що типове мале підприємство в Україні витрачає майже 500 годин (3 робочі місяці) співробітників на надмірні та надлишкові бюрократичні процедури. В грошовому вимірі це відповідає більше ніж $1,300, або ж близько 20% річного прибутку.

 

Більше фото з заходу за посиланням. 

Незважаючи на те, що кількість обов’язкових бюрократичних процедур, які мале підприємство повинне виконувати протягом року в Україні, приблизно така ж, як у інших пострадянських країнах, це вимагає майже вдвічі більше часу. Ми можемо впевнено стверджувати, що українська бюрократична система набагато складніша для малих підприємств, але вимагає менше коштів через низький рівень оплати праці.

Більше про Індекс бюрократії в Україні дивіться в статті для Новое Времята в програмі 5 каналу.Окрім того, результати індексу, матеріали для завантаження доступні на окремому веб-сайті.

Остання інформація щодо наших заходів та проектів завжди доступна на нашому веб-сайті та на нашій фейсбук-сторінці. Ми постійно працюємо над покращенням бізнес-клімату в Україні через  високоякісні економічні дослідження та незалежні рекомендації з публічної політики базовані на принципах вільного ринку.

No Comments

Post A Comment