EasyBusiness | Команда EasyBusiness виграла 2019 EUROPE LIBERTY AWARD
17361
post-template-default,single,single-post,postid-17361,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Команда EasyBusiness виграла 2019 EUROPE LIBERTY AWARD

Команда EasyBusiness виграла 2019 EUROPE LIBERTY AWARD за роботу в напрямку проведення реформи сільськогосподарських земель в Україні!

EasyBusiness – це не лише провідний громадський аналітичний центр, з місією продовжувати формувати економічну політику України, це також команда пристрасних професіоналів, які вірять у зміни і готові докласти зусиль для того, щоб вони відбулись.

“Це історичний крок вперед і передумова для відкриття ринку сільськогосподарських земель в Україні, який буде генерувати мільярди для нашої економіки”, – зазначив директор EasyBusiness Andrew Shpakov.

“Так що гра ще не закінчена, і ми продовжимо докладати зусиль, враховуючи перспективи майбутнього нового уряду. Ми дуже вдячні Atlas Network, які визнали нашу важку роботу і, головне, нашій команді і партнерам за відданість справі протягом майже 4 років проекту.” – додав Андрій Шпаков.

Більше читайте в матеріалі.

No Comments

Post A Comment

Завантажуй безкоштовний Посібник для легкого проходження державної перевірки