EasyBusiness | Експерти EasyBusiness взяли участь у публічних обговореннях Дорожньої карти реформ РПР.
17278
post-template-default,single,single-post,postid-17278,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Експерти EasyBusiness взяли участь у публічних обговореннях Дорожньої карти реформ РПР.

Публічні обговорення – це останній етап фіналізації Дорожньої карти реформ РПР. Експерти EasyBusiness долучились до розробки та до обговорення документу з громадськістю.

Dmytro Lyvch, проектний менеджер та голова аналітичного відділу EasyBusiness розповів, що для досягнення економічного зростання необхідне продовження дерегуляції та дебюрократизації в органах державної влади, та проведення земельної реформи.

Як зазначив Hlib Vyshlinsky, виконавчий директор Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy під час обговорень: “Основна проблема полягає в тому, що українська економіка не зростає достатніми темпами, які б дозволили досягнути докризового рівня 2013 року. Зокрема і через низький рівень прямих іноземних інвестицій.”

Max Nefyodov, перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі, додав: “Найскладніше питання – це звичайно земельно реформа. Вона непопулярна і нею ніхто не займається.”

Більше про необхідні кроки для покращення економічного становища можна дізнатись з відео-трансляції на сторінці Обговорення економічного блоку Дорожньої карти реформ.

No Comments

Post A Comment