EasyBusiness | Дорожня карта розвитку малих ГЕС
16813
post-template-default,single,single-post,postid-16813,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Дорожня карта розвитку малих ГЕС

Те, що Україні слід невпинно скорочувати залежність енергетики і теплового сектору від викопного палива, є очевидним і з точки зору економічного ефекту, і політичного, і в контексті глобальної мінімізації викидів парникових газів.

95 країн світу проводять політику, яка стимулює розвиток відновлювальних джерел енергії. Ще 10 років тому таких у світі було лише три десятки. Отже, Україна в рамках цього глобального тренду ще має сказати своє слово.

Для того, щоб це слово було системним та регуляторно збалансованим, команда EasyBusiness разом з Norwegian-Ukrainian Chamber of Commerce за підтримки посольства Норвегії в Україні підготували дорожню карту України з розвитку малих ГЕС. При підготовці враховувся найкращий досвід Норвегії.

Це стратегічне бачення конкретних змін у регуляторному полі, які потрібні для реалізації проектів з малої електроенергетики в Україні, а також покрокова інструкція для інвесторів щодо отримання дозволів.

Вповні документ буде поширено нами у вівторок, 21 червня. Наразі наші експерти на чолі з Аліною Свідерською представляють стислий огляд застосування в Україні світових стандартів використання альтернативних джерел енергії та підвищення енергоефективності.

Проект було підготовано EasyBusiness за співпраці з юридичною фірмою EVERLEGAL.