EasyBusiness | DOING BUSINESS
doing business, business, дуінг бізнес, дуинг бизнес
17113
post-template-default,single,single-post,postid-17113,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Рейтинг DOING BUSINESS. Шлях до ТОП-15

Рейтинг DOING BUSINESS — щорічне дослідження групи Світового Банку, яке оцінює простоту здійснення підприємницької діяльності в 189 країнах світу на основі індикаторів, таких як легкість відкриття нового бізнесу, отримання дозволів на будівництво, реєстрація власності, отримання позики, захист прав інвесторів, сплата податків, тощо.

Рейтинг базується на оцінці нормативних актів, які регулюють діяльність малих і середніх підприємств протягом усього циклу їх існування. Вищі оцінки у рейтингу свідчать про краще та, зазвичай, простіше регулювання бізнесу та більш ефективні відносини між державою та підприємцями.

На глобальному рівні, рейтинг є показником ефективності регулювання та виступає важливим індикатором прийняття рішення для міжнародних інвесторів.

Команда EasyBusiness опрацьовує ініціативи, які мають безпосередній вплив на позицію України в рейтингу Doing Business. Повний перелік змін до нормативно-правових актів за кожним із індикаторів, які в сукупності піднімуть Україну у рейтингу до ТОП-15 наведений за цим посиланням: https://goo.gl/Ha19Gh