EasyBusiness | Проекти EasyBusiness щодо впровадження PPP
16799
post-template-default,single,single-post,postid-16799,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Проекти EasyBusiness щодо впровадження PPP

В Міністерстві інфраструктури України триває погодження ТЗ зі впровадження пілотних проектів державно-приватного партнерства (private public partnership (PPP). Про це заявив у своєму фейсбуці партнер EasyBusiness Юрій Гусєв.

В Україні інфраструктура потребує системних інвестицій та якісного менеджменту, який можуть надати лише приватні корпорації з міжнародним досвідом реалізації релевантних проектів. Автобани, транспортні комунікації і морські порти – з-поміж найбільш пріоритетних об’єктів такого державно-приватного партнерства.

Учора на робочій нараді розглядалися, зокрема, проект будівництва автомагістралі Одеса-Рені, концесія Херсонського морського торговельного порту та низька інших пріоритетних для держави загалом проектів.

Принагідно висловлюємо подяку Володимиру Омеляну та Надії Казначєєвій за ентузіазм та ефективну комунікацію в рамках робочої групи.