EasyBusiness | Свобода руху капіталу
15599
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15599,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Свобода руху капіталу

ск

Лібералізація валютного капіталу

 

Чинну систему валютного контролю Україна успадкувала від СРСР, де допуск до операцій з валютою був обмежений. Країна гостро потребує лібералізації валютного капіталу, адже це допоможе інтегрувати її економіку у світові процеси. Зміни полягають у зменшенні бюрократичного тиску на бізнес, що працює із валютними коштами, переході від дозвільних процедур до пруденційного нагляду та контролю.

Лідер проекту: Артем Рафаєлян

Основні стейкхолдери: Національний банк України, Мінекономрозвитку

Спрощення порядку легалізації іноземних юридичних осіб

 

Процедура реєстрації іноземної юридичної особи є обтяжливим процесом, що знижує мотивацію закордонних підприємств інвестувати в українську економіку. Проект має на меті усунути перешкоди в доступі до господарської діяльності на території України для відокремлених підрозділів іноземних компаній, а також надати їм національний режим створення й діяльності.

Лідер проекту: Тетяна Паламарчук

Основні стейкхолдери: Мінекономрозвитку, Міністерство юстиції

Спрощення ліцензування іноземних банків в Україні

 

Проект сконцентровано на легалізації іноземних банківських установ в Україні та внесення їх до Єдиного державного реєстру юридичних осіб. Зміни передбачають встановлення національного режиму для реєстрації, а також ліцензування Національним банком України іноземних банківських установ, а не їх структурних одиниць.

Лідер проекту: Тетяна Паламарчук

Основні стейкхолдери: Національний банк України, Мінекономрозвитку, Міністерство юстиції