EasyBusiness | Розвиток IT-технологій
15605
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15605,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Розвиток IT-технологій

Лібералізація ринку електронних грошей

 

Розвиток ринку електронних грошей сприяє зменшенню витрат на готівковий обіг, прискоренню економічного зростання, а також розвитку нових секторів економіки та електронної комерції. Із реалізацією проекту користувачі-резиденти різних країн зможуть здійснювати перекази, мерчанти-резиденти України матимуть право приймати оплату електронно від користувача-нерезидента. Проект уможливить транскордонну оплату електронними грошима, що емітовані в Україні, розширить сферу їх використання та збільшить розміри лімітів операцій з ними.

Лідер проекту: Андрій Шпаков

Основні стейкхолдери: депутати, Національний банк

Електронне голосування

 

Електронне голосування дозволить мінімізувати вплив людського фактору, підвищити якість результатів та зробити процес зручнішим для виборця. Пропозиції щодо зміни процедури передачі та підрахунку результатів голосування базуються на міжнародному досвіді й аналізі наявної системи. 

Лідер проекту: Микола Гайдай

Основні стейкхолдери: Міністерство юстиції, Центральна виборча комісія, депутати

Звільнення електронних грошей від оподаткування

 

Податковий кодекс створює надлишкове навантаження на ринок електронних грошей, що стримує темпи його розвитку. За підтримки та просування законопроекту 1675 операції з емісії та обігу електронних грошей не належатимуть до об’єктів оподаткування. Підприємці зможуть використовувати їх для розрахунків на спрощеній системі, а операції з електронними грошима враховуватимуться при визначенні бази оподаткування.

Лідер проекту: Микола Гайдай

Основні стейкхолдери: депутати