EasyBusiness | Скасування пайової участі
16487
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16487,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Скасування пайової участі

Проект Закону №3610 «Про внесення змін до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” (щодо скасування пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту)»

Скасування пайової участі в розвитку інфраструктури населених пунктів – це крок назустріч інвесторам будівельного ринку. Позамайданчикові інженерні комунікації, автошляхи, соціальна інфраструктура у спальних мікрорайонах – усе це примусово покладалося на замовників будівництва, було фактично митом на право інвестора реалізувати свій будівельний проект. Позбавлення інвесторів цього тягарю повинно поліпшити місце України в глобальному рейтингу Doing Business щонайменше на 40 позиції.

Сьогодні в сегменті «отримання дозволів на будівництво» бізнес-клімат в Україні World Bank оцінює на 139-й позиції. Це найгірший показник після «розрішення неплатоспроможності», де Україна взагалі на 141-й позиції зі 189 країн світу.