EasyBusiness | Трудове законодавство
15600
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15600,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Трудове законодавство

Спрощення процедури працевлаштування нерезидентів

 

Спрощення процедури працевлаштування нерезидентів позитивно впливає на інвестиційний клімат країни. Проте в Україні механізм занадто бюрократичний, обтяжений непотрібними документами та розтягнутий у часі, через що виникають складнощі входження іноземного капіталу в ринок. В рамках проекту організація розробляє алгоритм перенесення на законодавчий рівень процедури отримання дозволу на роботу, скорочення обсягу документів, виключення колізії у візовому режимі та можливість працевлаштування без отримання дозволу для громадян розвинутих країн.

Лідер проекту: Артем Рафаєлян

Основні стейкхолдери: Сергій Кіраль, Віктор Пинзеник, Міністерство соціальної політики

Скасування трудових книжок

 

Система працевлаштування в Україні застаріла, процес наймання та звільнення працівників є довготривалим. EasyBusiness вважає за необхідне розробити законопроект, що передбачав би скасування паперового документу трудової книжки, доступ всіх працівників до бази даних про трудову діяльність та зменшення витрат бізнесу та держави.

Лідер проекту: Андрій Єрашов

Основні стейкхолдери: Мінекономрозвитку

Погодження законодавства із реаліями ведення трудової діяльності

 

Трудове законодавство Україна успадкувала від СРСР, і на тлі реалій ведення трудової діяльності чинні норми права є рудиментами. Осучаснення трудових відносин дозволить зрівняти становище підприємців та працівників.

Лідер проекту: Андрій Єрашов

Основні стейкхолдери: Міністерство соціальної політики