EasyBusiness | Круглий стіл на тему уповноважених економічних операторів
16476
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16476,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Круглий стіл на тему уповноважених економічних операторів

В Ukraine Сrisis Media Center завершилося публічне обговорення законодавчих ініціатив щодо запровадження в Україні інституту Уповноважених економічних операторів (УЕО). Положення цієї ініціативи були розроблені у Міністерство фінансів України за участю експертів EasyBusiness.

Ми чимало писали про зміст і важливість цього впровадження для інтенсифікації транскордонних торговельних взаємин українського бізнесу та пожвавлення інвестиційного клімату в Україні. Перше, на що повинна вплинути ця зміна, це підвищення конкурентоздатності українських підприємств на міжнародних ринках, а також поширення в Україні європейських стандартів міжнародного товарообігу.

Усе це – вагомий внесок у прогрес євроінтеграції України. Чи скористається ним Україна, залежить від прийняття законопроекту народними депутатами.

Тетяна Паламарчук, експерт EasyBusiness, яка виступила одним із профільних спікерів на круглому столі, зазначила в цілому позитивне ставлення до законопроекту з боку експертного середовища та його готовність до подання на розгляд Парламенту:

— Навіть окремі пункти законопроекту здатні призвести до революції у митному контролі України – нівелювати цілий материк ускладнень, які несуть чимало ризиків для бізнесу.
Схвальні відгуки від зацікавленої аудиторії, які пролунали під час круглого столу, це результат ефективної співпраці Кабміну з представниками громадськості, — наголосила пані Паламарчук.