EasyBusiness | Артем Рафаєлян Валютне регулювання
16438
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16438,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Артем Рафаєлян Валютне регулювання

Те, що ініціативи EasyBusiness дедалі частіше потрапляють не лише у фокус уваги вузьких експертів з держуправління, а й стають поживою для публічних обговорень у ЗМІ, не може не тішити! Адже те, що ми робимо, є не лише прагненням зняти штучні ускладнення у стосунках бізнесу й держави. У всіх наших ініціативах є й далекосяжна мета докорінно змінити ментальність українців, прищепити нашим співгромадянам переконання у тому, що добробут суспільства обумовлений лише розвитком реального сектору економіки і високою громадянською активністю. А така просвітницька місія неможлива без активної уваги до нашої діяльності з боку ЗМІ.

Минулого тижня ініціатива EasyBusiness та наших партнерів з Центру економічної стратегії / Centre for Economic Strategy, що стосується валютного регулювання, стала предметом великої аналітичної публікації на Фінансовому клубі. Вже за кілька днів партнер EasyBusiness Артем Рафаєлян під іншим кутом зору розкрив цю тему на hromadske.tv.

Нагадаємо, 9 лютого EasyBusiness оприлюднив пакет заходів, що складається з 70 змін до 24 нормативно-правових актів. Мета ініціативи – максимально лібералізувати дозвільні процедури, які регламентують в Україні порядок контролю за валютними операціями.

Значення імплементації цих змін важко переоцінити для поступального розвитку в Україні ринкової економіки. Лише скасування таких адміністративних обмежень, як резервування коштів на 4 дні при купівлі валюти для розрахунку за імпорт, та надання можливості переказу валюти між банківськими рахунками без подвійної конвертації, здатні згенерувати економічний ефект обсягом близько 13 млрд грн на рік.