EasyBusiness | ПАКТ ЩОДО МАЙБУТТЯ УКРАЇНИ ©
реформа, демократія, технократичний уряд
16681
post-template-default,single,single-post,postid-16681,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

ПАКТ ЩОДО МАЙБУТТЯ УКРАЇНИ ©

Уряди Франції, Німеччини та інших країн ЄС готові підтримати Україну у процесі модернізації держави, але в першу чергу розраховують на чітку готовність політичних сил в Україні продовжити курс реформ. Це і є, так би мовити, «пакт щодо майбуття, який Україна уклала з міжнародним співтовариством», — цитує високопосадовців країн ЄС видання Frankfurter Allgemeine Zeitung.

За словами міністрів, на українське керівництво покладена величезна політична і історична відповідальність за втілення тих надій, заради яких воно було обрано. «Україна повинна стати відповідальним і надійним членом європейської сім’ї».

Головною загрозою соборності України та майбуття її демократії міністра назвали поширення корупції в ешелонах влади.

Як то кажуть, «ни дать, ни взять» (рос.)

Позиція EasyBusiness в цьому контексті є незмінною:

Нинішній тест на реформи є випробуванням України, наскільки здатна вона зберегти власний суверенітет, захистити як громадянські цінності всередині країни, так і агресивні виклики з-зовні.

Це тест на здатність української політичної нації до формування нової еліти, яка б сповідувала свободу підприємництва як найвищу чесноту сучасного громадянського суспільства. Суспільства, здатного делегувати до влади виключно технократів, а не адептів «кланово-адміністративної» системи – в корені совкової і в корені корумпованої.