EasyBusiness |
16662
post-template-default,single,single-post,postid-16662,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Яка головна мета функціонування органів державного нагляду – «кошмарити» бізнес чи бути його партнером в справі дотримання регуляторних норм? Як держконтроль має захищати інтереси споживачів від неякісних товарів і послуг, запобігати виникненню техногенної загрози чи небезпеки для співробітників?

Як в принципі з безсистемного «цербера», що лишень генерує потоки корупційного кеша, перетворити державний контроль на важіль розвитку ринкового вектору української економіки, вписати його у системну трансформацію адміністративного сектору України?

Партнер EasyBusiness Артем Рафаєлян вважає, що першим кроком тут має стати прийняття конструктивних змін до Закону «Про основні засади державного нагляду у сфері господарської діяльності». А саме – законопроектів №2531а, №2418а та №2422а, які можуть бути розглянуті у Парламенті вже найближчим часом.

Про це та багато інших аспектів функціонування в Україні органів державного нагляду у колонці Артема Рафаєляна для Економічної правди.

Залишаєтеся в курсі процесу разом із нами!