EasyBusiness | ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ РИНКУ ЕЛЕКТРОННИХ ГРОШЕЙ
16693
post-template-default,single,single-post,postid-16693,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ РИНКУ ЕЛЕКТРОННИХ ГРОШЕЙ

Команда EasyBusiness продовжує роботу над ініціативами щодо спрощення валютного регулювання та системної лібералізації використання електронних платіжних інструментів. Суть ініціатив полягає, зокрема, у цілковитому визнанні в Україні міжнародних електронних угод нарівні зі звичайними та мінімізації обов’язкової паперової документації.

Трансгранична торгівля, коли оплати за договорами оферти відбуваються в електронному форматі, має низку беззаперечних переваг для українських підприємців, орієнтованих на експорт.

По-перше, це найпростіший спосіб виходу на глобальний ринок. По-друге, для цілої низки товарів не вимагається отримання додаткових сертифікатів та дозволів на безмитне ввезення. По-третє, це економічно вигідно, бо чимало розвинутих країн запровадили розширені ліміти на безмитне ввезення товарів у поштових та експрес-відправленнях. Наприклад, у США – це товари вартістю до $800.

Розвиток підприємництва, пов’язаного з транскордонною торгівлею, завжди був стабільним каналом залучення іноземної валюти в Україну, важелем генерування ринку робочої сили та формування сучасних інститутів громадянського суспільства. Свого часу безпосередні наші сусіди-поляки саме інтенсифікацією малого та середнього підприємництва в цьому сегменті ринку, скасуванню більшості імпортно-експортних квот, досягли нечуваного росту ВВП на душу населення та створили потужний економічний баланс в умовах трансформації на початку 90-х років.

У даному проекті експерти EasyBusiness виступають членами спільної робочої групи, організованої за підтримки E-Commerce Expert, до якої входять представники Нової Пошти, ПриватБанку, Укрпошти та інші партнери.