EasyBusiness | Законопроект про запровадження УЕО
16667
post-template-default,single,single-post,postid-16667,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Законопроект про запровадження УЕО

Як і обіцяли, представляємо детальний опис Проекту Закону «Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо уповноваженого економічного оператора та спрощень митних формальностей)».

Основні положення цього Закону саме у ці хвилини оголошує пані міністр Наталія Яресько на брифінгу в Міністерстві фінансів України. В основі проекту лежіть кропітка робота групи експертів, яка тривала з початку грудня, у складі представників Мінфіну, EasyBusiness, Державної фіскальної служби України, Американської торговельної палати в Україні та Європейської Бізнес Асоціації.

Висловлюємо щиру подяку усім за конструктив та непереборне бажання досягти реальних змін у взаємовідносинах бізнеса і держави в Україні!

Із запровадженням інституту уповноважених економічних операторів у довгостроковій перспективі ми очікуємо два важливі результати:

— підвищення конкурентоздатності українських підприємств на міжнародних ринках,

— запровадження європейських стандартів до міжнародного товарообігу, а, отже – істотного прогресу на шляху до євроінтеграції України.