EasyBusiness | ТОП-6 оперативних заходів валютної ліберелізації
16651
post-template-default,single,single-post,postid-16651,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

ТОП-6 оперативних заходів валютної ліберелізації

Друзі, EasyBusiness представляє на розсуд громадськості свій пакет ініціатив щодо спрощення процедур валютного регулювання. Тут немає підстав перебільшувати – це те, без чого сьогодні не діє жоден ефективний ринок інвестицій, без чого неможливий поступальний розвиток як сучасних платіжних систем, так і реального сектору економіки.

Наведемо лише базовий перелік очікувань, які має надати спрощення валютного регулювання в Україні:

1) економія для бізнесу на рівні 14-15 млрд грн. щороку;

2) 15-20 млн. грн. заощаджень на адмініструванні фінансових потоків для держави;

3) скорочення обсягу корупційних потоків в діапазоні 260-300 млн грн на рік;

4) залучення прямих іноземних інвестицій у сферу розвитку платіжних систем та фінансових сервісів на 390-420 млн грн.

Як то кажуть, овчинка варта вичинки!

Для цього нами пропонується прийняття пакету змін до 24 нормативно-правових актів та проведення 70 оперативних заходів. Цей обсяг правового регулювання стосується величезного ринку, який адмініструє штат з близько 400 тис профільних спеціалістів.

Ми вже зазначали, що топ-6 заходів із лібералізації валютного контролю вже гарантуватимуть практично миттєвий економічний ефект на рівні 13 млрд грн. Передусім це скасування вимоги щодо резервування коштів при купівлі валюти для розрахунку за імпорт та надання можливості переказу валюти між банківськими рахунками.

Детальніше про весь перелік ініціатив та аргументацію економічного ефекту у презентації саме тут. Стежимо за процесом реалізації цих змін у законопроектах на парламентському рівні.