EasyBusiness | Засідання наглядової ради Spilno
17229
post-template-default,single,single-post,postid-17229,single-format-gallery,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Засідання наглядової ради Spilno

Проектний офіс Spilno продовжує рухатись до забезпечення розвитку механізму державно-приватного партнерства в Україні!

Сьогодні в Міністерстві інфраструктури України пройшло засідання наглядової ради проектного офісу, в рамках якого було вирішено низку важливих для проекту питань.

Проектний менеджер Тарас Бойчук представив попередні рекомендації Spilno щодо функціонування механізму ДПП та проведення проектів концесій в Україні.

Про можливі ризики у реалізації проекту розповів Атем Хорошун, презентувавши SWOT-аналіз проекту, детальніше з яким можливо ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/2gVGMJj

Також було затверджено назву проекту та представлено офіційну інтернет-сторінку. Тож, запрошуємо відвідати новий сайт spilno.in.ua аби дізнатися більше, що ж означає для України розвиток ДПП.

Активну кооперацію проектного офісу із Міністерством економічного розвитку пообіцяв забезпечити Максим Нефьодов, зазначивши, що проект закону щодо проведення концесій в Україні має бути розроблено у найкоротші строки.

Дякуємо Надії Казначеєвій, Волоимиру Омеляну, Марку Магалецькому, Дену Пасько, Юрію Гусєву, Миколі Гайдаю, Віталію Бігдаю та Ярославі Джонсон за активну участь у реалізації проекту та бажання сприяти ефективній співпраці держави і бізнесу в Україні!

Наступне засідання наглядової ради відбудеться вже у кінці січня. Тож, очікуємо від команди швидких результатів!

Нагадаємо, що реалізація проекту стала можливою завдяки сприяння фонду Western NIS Enterprise Fund.